| AnnDyHeLP a întrebat:

Am un telefon, Samsung Galaxy S SL(GT-I9003) si se cam incinge bateria, adica ma joc ceva gen, Fruit Ninja sau facebook,vb pe viber, etc se incinge tare de tot, uneori imi arata un advertisment ca bateria este in pericol de deteriorare. Tin sa spun ca se incinge extrem de repede cand folosesc internetul din cartela, cand e cel de WI-FI se incinge mai greu 10-20 min.

De la ce ar putea fi? Unii spun ca este din cauza procesorului pentru ca toate jocurile noi sunt facute pentru telefoane cu procesor de pc sau de tableta
Deci, de la ce este?

FUNDITA

1 răspuns:
| vlad700 a răspuns:

Nu e de la procesor, dar incearca sa o schimbi sasu sa-l incarci mai rar