| yoandreiyoyo a întrebat:

Astazi mi-am instalat WhatsApp pe telefon deoarece vreau sa vorbesc cu prieteni mei din afara tarii.Am adaugat numarul lor la contacte si cand dau reimprospatare la WhatsApp nu imi apar...cum ar fi ca ei nu au WhatsApp, stie cineva care este problema? DAU FUNDA!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

...cum ar fi ca ei nu au WhatsApp, stie cineva care este problema?
===
Păi cam ai răspuns singur/ă... Sau nu ai pus numărul lor de telefon corect (inclusiv prefixul de țară).