| Giocodimano1 a întrebat:

Cand vreau sa fac setarile pnetru internet primesc acest mesaj stimate client, nu s-au gasit setari de configurare a serviciului de internet pentru modelul dvs de telefon.(Digi mobil).
Dar internetul merge problema e ca cum plec la cativa kilometri de oras pierd si semnal si internet care este cauza.
am un note 3 n900w8 (model pe alta tara)
P.S. alte cartele nu imi fac figuri

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Si eu sunt La Rds Si ei mi-au zis ca se lucreaza La anca o Banda PE 4g probably atunci sa fie semnal Mai bine deocamdata sunt zone unde nu merge netul.

| Giocodimano1 explică (pentru iwefgOficiall):

Da am inteles dar de ce pe alt telefon imi merge?