| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

care detine un telefon Telefon mobil Bluboo Maya il gasiti pe eMAG la 400ron si puteti sa imi dati informati despre el adica este bun / tine mult/ se strica repede/ are lag si altele astept raspunsuri

1 răspuns:
| Swagmotherfuckers a răspuns:

Salut, sora mea are telefonul ăsta de un an de zile, a avut o singura problema cu el dar din cauza ei, l - a scăpat pe jos și cumva s-a stricat microfonul, deci sunetul în filmări și în convorbiri telefonice nu se aude deloc, în fine telefonul merge bine și acum, după atât timp.