| Dede26 a întrebat:

Care este cel mai bun telefon in acest moment?

Răspuns Câştigător
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cel mai bun telefon este acela care crezi tu ca indeplineste toate cerintele tale si care te multumeste indiferent de firma s-au pret.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy s20 ultra 5g (865)

| SoCristian18 a răspuns:

Salut, acum depinde pentru ce vrei sa folosesti tu telefonul si cat esti dispus sa platesti pentru el. Eu unul personal din ce am vazut Huawei P40 Pro este cel mai bun.

| fana1vulpitza2000 a răspuns:

Samsung galaxy s2

| liriaunicorn a răspuns:

Din punctul meu de vedere Samsung galaxy A6 2018 este foarte bun, nu se blocheaza, merge usor, arw 32GB, 3GB memorie RAM