| anonim_4396 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu any video convertor, freemake video convertor, vreau sa bag filme pe telefon si am nevoie de ajutor, am un Sony xperia tipo, android.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Descarca programul asta gratis:
http://www.softpedia.com/......tory.shtml
-convertesti la rezolutie 320x480 mp4 (H264). Le transferi prin cablu in telefon.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Converteste filmul in formatul "cel phone(H.263 3gp).Dar sa ai spatiu pe telefon ca sa il poti copia apoi pe telefon.

| Zoey112 a răspuns:

Pai eu mi-am dowloadat din play store

| MaxKiller911 a răspuns:

Poti intra pe flvto.com,vezi daca le poti descarca si programul de acolo...