| Anonimous5 a întrebat:

Care telefon este mai bun? iPhone 11 Pro Max sau Samsung Galaxy Note 10 plus?
Eu as vrea cel mai mult pentru camera. Care se apropie de o cameră DSLR?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Daca vorbim de calitatea camerei desi sunt mare ANTIfan iphone, peste el nu trece nici nu alt model de telefon la ora actuala.

5 răspunsuri:
| Iuli122122 a răspuns:

Samsung clar

| Raul_Raul_1996_k2Yl a răspuns:

Huawei boss

| Adriann007 a răspuns:

Nu poti compara un telefon cu un DSLR.

| Nonolita a răspuns:

Nici o camera de telefon nu se poate compara cu un DSLR. Nici chiar cu un coolpix. Presupun ca nici nu stii ce inseamna un DSLR daca intrebi asa ceva.

| Ravi880 a răspuns:

Eu aș lua un Samsung Galaxy s10 plus 5G, este un telefon bun și un preț rezonabil...