| s3n7im3n7 a întrebat:

Salut TPU
Cat costa decodatu la un iphone 4 pe suedia vreau sal decodez pe Orange! si ce pot face daca iphonu e codat pot sa ma joc sau... stiti voi?

Răspuns Câştigător
| yubireeterna a răspuns:

Buna si eu am iphone 4 de pe el iti scriu acum! decodatu depinde de tara al meu e codat pe irlanda si ma costa vreo 300 de lei inca mai astept putin pana ce il decodez momentan il tin pe post de ipod muzica net jocuri asa il poti folosi si tu daca ai wifi si telu se aprinde intri in appstore iti faci cont iti iri jocuri etc dar vezi ca trebuie sa il ai activat ca daca nu ai cartela cu care sa activat prima oara iphonu nu il poti deschide decat daca il duci la un gsm!

1 răspuns:
| Costii a răspuns:

40 lei