| MihaelaDart a întrebat:

Ce aplicatii mai folositi voi prin telefon? happy

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu prea multe, messenger,whatsapp, o aplicatie de transport comun, google maps, blocare nr necunoscute, si inca cateva pentru testat diverse chesti

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Am Youtube, S Health, Retrica, Messenger, Facebook, Intagram, Snapchat si Instasize... happy

| BeSmart17 a răspuns:

Messenger, Instagram, snapchat, musically..nu prea multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook, Messenger, Instagram, Whatsapp si Photoshop

| Rommeo a răspuns:

Aplicatia cea mai proasta facuta vreodata pentru un telefon adica (care mananca extrem de multa baterie si din performantele si memoria telefonului) este Facebook si cu al lui messenger. de aceia eu nu o mai folosesc demult si am gasit sa o inlocuiesc cu brio cu aceasta aplicatiie. Are aproape tot, ca sa nu zic chiar tot, ce are si aplicatia oficiala Facebook. https://romicaprihor.blogspot.ro/......ne-ul.html

| MihaelaDart explică (pentru Rommeo):

Asta conteza si depinde de tine sau altii care o folosesc ore in sir, caci daca o utilizezi in limitele normalului nu se duce bateria fulgerator, cel putin mie imi rezista inca alte 2 zile.

| Rommeo a răspuns (pentru MihaelaDart):

Daca ai sa te uiti la aplicatiile care ruleaza in fundal, ai sa te minunezi ca Facebook-ul si cu messengerul lui sunt fruntase, uitete pe mai multe forumuri si vezi ca toti se plang de aceasta probleme, si cu fiecare update o face tot mai devoratoare de baterie si resurse.

| Ralukafay a răspuns (pentru MihaelaDart):

Aproape toate aplicatiile consuma baterie.Incluzand si Facebook, messenger, Instagram, snapchat, etc.

| MihaelaDart explică (pentru Rommeo):

Ti-am inteles opinia, desi conteaza si timpul de cat stai, asta am vrut sa subliniez.

| cristi202 a răspuns:

Sa nu rizi de mine, dar folosesc o aplicatie cu ruleta (de masurat), raportor, nivela. happy Asta e, chestii ce tin de meserie.