| DavidMihail a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia 500 e un telefon bun? Dupa preferintele voastre? se mai gasesc acum telefonul e fabricat in 2011 mai gasesc modele noi prin magazine?

Răspuns Câştigător
| rebekka11 a răspuns:

Da se mai gaseste. Si este un telefon destul de bun.

2 răspunsuri:
| Chrysstian a răspuns:

Da este un telefon bun daca facem o comparatie cu mult auzitul Samsung galaxy mini 2. si acest model sa fiu sincer l-am vazut pe site-ul anumitor retele cum ar fi Vodafone, in nici un magazin nu l-am vazut pana acum

| lungudragos a răspuns:

E dragut, si destul de performant. Insa sistemul de operare, dupa parerea mea, nu e deloc complex, si sincer cam lasa de dorit. ti-as recomanda ceva cu android.