| gabrielosss98 a întrebat:

ce parere aveti despre telefoanele Nokia lumia?

12 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

E un super telefon. mie personal mi-a placut si imi place foarte mult, pacat ca n-am bani sa-l cumpar. da' ma multumesc si cu telefonul' care-l am acum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La care model te referi?

Răspuns utilizator avertizat
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. Sunt foarte bune. Gandeste-te ca dupa 2008, Nokia a avut o scadere uimitoare. Nu mai existau vorbele alea legate de rezistenta telefoanelor Nokia, se transformasera in niste Alcateluri....Gandeste-te ca | cu seria LUMIA au urcat inapoi in top. Si chiar daca nu au android, ci toate windows, nu o sa mori daca ai windows! nu inteleg de ce subestimati atat de mult windows-ul...ce, voi pe laptop aveti android? laughing
Da, imi plac. Daca ai multi bani si vrei sa iti iei un Lumia scump, ti-as sugera sa mai astepti un pic sa iti iei unul cu Windows 8!

| elysi a răspuns:

Eu am un Nokia Lumia 800 si il ador! Are imagine si viteza excelente. Singurul dezavataj ar fi numarul mic de aplicatii si jocuri din Marketplace. Oricum, il recomand.

| PoianaXL a răspuns:

Sunt foarte multumit de el. http://bux.to/register.php?r=Gustik97

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ultimele modele sunt destul de performante - vezi, spre exemplu Lumia 920 la linkul :
http://www.alin-gsm.ro/nokia-lumia-920-pret

Totuşi, este DEPĂŞIT de Samsung Galaxy Note 2 sau Samsung Galaxy S3 - vezi comparaţia la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2181,2164,2141

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cre' ca sunt misto...

| bogdannutz a răspuns:

Eu ti-as recomanda un telefon android

| gabrielosss98 explică (pentru anonim_4396):

La Nokia lumia 800

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gabrielosss98):

Super,imi place. daca ai bani poti sa-l cumperi.

| MaxKiller911 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt extraordinar de bune datorita sistemului de operare, al design-ului si trebuie sa testezi unul in browser deoarece merg super bine, deci sunt foarte bune. big grin