| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Overmax Vertis 4510 Expi. L0am comandat si imi vine maine. Astept pareri.
Funda.

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

E foarte bun..jocurile merg destul de bine, android 4.4 KitKat.bun telefonul.

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ne cereai parerea inainte de a-l comanda, mai intelegeam. Dar, daca l-ai comandat deja, parerea noastra nu-ti mai foloseste la nimic. Sa-l stapanesti sanatos!

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Detii acest telefon? Daca da, ai putea face un benchmark cu Antutu, te rog, si imi poti spune ce dimensiuni are pentru ca nu gasesc nicaieri(masoara-l). MUltumesc.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Hei, si imi mai poti spune daca se vede bine ecranul? Daca se poate sa-i dai luminozitatea la minim si la maxim si sa imi spui cum se vede. Apreciez. Inca nu l-am primit pe al meu.

| AliLina2 a răspuns (pentru Alexsterea18):

La AnTuTu a scos 20229 de puncte..are 14,5 cm lungime si 73 latime..Sa il stapanesti sanatos..Numai bine!

| AliLina2 a răspuns (pentru Alexsterea18):

Ecranul.ce pot spune..la maxim parca e bec..la minim nu prea poti lucra cu el.e intunecat.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

L-ai masurat tu? Chiar atat are lungime si latime? Oo si grozav scor in Antutu. Ce ti-a zis in Antutu (good, good job, not bad.)?
Ms.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Nici daca stai in casa nu poti lucra cu el la minim de rezolutie?

| AliLina2 a răspuns:

Misto la AnTuTu.a scos undeva sub Google Nexus 4 dar peste S3 mini.(are un prieten S3 mini si a scos putin peste 16 000..eu cred ca e bine pentru o marca mai putin cunoscuta.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Scuze ca repet dar l-ai masurat tu telefonul sa vezi cat are? Nu te supara. Si cum sunt unghiurile de vizualizare?

| AliLina2 a răspuns (pentru Alexsterea18):

Nu-i nimic, da, l-am masurat, unghiurile sunt bune dupa parerea mea..adica se vede bine daca il pui pe masa si te uiti la el pe vertical..nici pe orizontal nu e rau..la AnTuTu mi-a zis Good.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Ok. Ms mult.Inseamna ca e mai mare decat un s3.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Ok. Si un ultim lucru: ce ai primit in pachet?(daca imi poti spune ce fel de casti ai primit ar fi super)

| AliLina2 a răspuns (pentru Alexsterea18):

Npc.Da,asa e..chiar e!

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Hei,imi poti spune si cei ai primit in pachet si ce fel de casti are?

| AliLina2 a răspuns (pentru Alexsterea18):

Da,scuze,abia acum am vazut mesajul..pai am primit doua carcase misto, una rosie si una albastra, incarcator cu cablu usb si niste casti din alea din cauciuc.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Castile se aud bine si telefonul asa in general se aude bine?

| AliLina2 a răspuns (pentru Alexsterea18):

Da,se aude tare in casti..si in general se aude destul de tare..nu foarte tare dar destul de tare.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru AliLina2):

Multumesc mult. Mi-ai fost de mare folos. Abia astept sa-l primesc maine. Sanatate si sarbatori fericite sa ai!

| AliLina2 a răspuns (pentru Alexsterea18):

Multumesc,la fel iti doresc si tie..si distreaza-te cu el!