| Danielllz a întrebat:

Cel mai bun smartphone la pretul de 500lei? Pana acum cele mai bune gasite de mine sunt : Prestigio 5453 duo si Overmax vertis expi 1.2. Voi ce parere aveti? care dintre astea 2 e mai bun? sau daca stiti alt telefon mai bun ...astept comentariile voastre happy
Pro, contra si altele

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Overmax Vertis Expi happy

Si la acest pret iti recomand
1) Samsung Galaxy S Duos
2)Nokia 530 Lumia
3)Allview A5 Quad
4)Gigabyte Gsmart Rey R3

| Jipa95 a răspuns:

Doream sa iti recomand un telefon mai ok decat cele mentionate de tine, dar cand am vazut ce specificatii are telefonul prestigio in comparatie cu pretul lui, ma opresc aici in a-ti sune ca este cea mai buna alegere facuta de tine in a-ti achizitiona un telefon. Am ramas placut impresionat de performantele hardware, cat si de aspectul telefonului. In bugetul acela, este cea mai ok alegere.

Bft!

| patriciatimeea a răspuns:

Iphone 4 second hand mai bine decat oricare alt telefon nou si prost...

| Fekete_Darian_1992 a răspuns:

Daca il vrei nou du-te la Orange si intreaba de telefoanele la liber iti vor oferi unul destul de bun zic eu la pretul acela sau daca vrei poti sa iti iei un s3 second hand