| Supremejordannike2004 a întrebat:

Ce ziceți de aceste căști?
https://www.quickmobile.ro/......gru-198119

1 răspuns:
| 5yus a răspuns:

Salut, par a fi ok din specificații, au microfon? Nu am probat modelul asta niciodată însă am văzut recenzii destul de negative pe Amazon, oricum tu dai banii pe ele.
Dețin Bose Soundlink on ear, sunet curat, plin, bas foarte bun, antifonare perfecta, piele Alcantara, însă nu sunt perfecte nici pentru mine, puțin mai tare daca se auzeau era perfect însă oricum nota 9, 5bose, ce vreau sa spun este că mai bine mai strangi și îți cumperi ceva consacrat, sau daca vrei sa "duduie" poți cumpăra jbl t500 destul de accesibil, Sony are câteva modele foarte bune, bafta.