| jaceline a întrebat:

cine stie daca se poate repara o replica dupa Samsung galaxi s3, ca mi s-a spart displayul si nu mai primeste comenzi... daca se poate repara cam cat costa aproximativ.dau funda:*

Răspuns Câştigător
| structura a răspuns:

Salut, nu ai cum sa repari o replica, e chinezaraie, e facut ca sa se strice, mai bine pune bani deoparte si ia-ti ceva original, replicile sunt facute pentru o perioada de maxim 1 an, stima

1 răspuns:
| Geniuss a răspuns:

Salut sincer nu iti doresc sa ii repari displeyul eu iti indic sa cauti un alt s3 replica gen pentru piese cu toch-ul bun ai iesi mult mai ieftin :p baftaa