| mrxmihaix a întrebat:

cu un abonament la Orange de 6 euro+4 optiune net ( 2000 min/sms Orange; 80min/20 sms nationale + 250 mb net.) cat m-ar costa un Samsung Galaxy S2Plus (cu prelungirea abonamentului pe 2 ani)? netinand cont de puncte!
spuneti-mi si mie!
funda promit!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-s-ii-plus
Da-i autentificare in dreapta, logheaza-te revino pe link. Alege prelungire contract si apasa alege pret. Si o sa vezi acolo pretul. Avand in vedere ca e 245 si la cum ai optiunea, cred ca o sa fie in jur de 150.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Urmeaza pasii descrisi de CM7YRE si vei vedea exact pretul telefonului in varianta de achizitie pe care o doresti.
O zi buna,
Orange Helpers

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne spui intr-un mesaj privat numarul de telefon pe care ai deschis contul online sau adresa de mail. Verificam situatia si o remediem daca este cazul.
O zi buna,
Orange Helpers