| KanekKi a întrebat:

cum pot baga pe Samsung galaxy Ace Plus cu android 2.3.6, android-ul 4.1 jelly bean? Imi puteti da un raspuns cat mai concret sa inteleg perfect si eu sau si un video bun bun ar fi de folos.Va rog ajutati-ma, Dau funda celui care ma ajuta.

4 răspunsuri:
| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

Mda...am avut si eu telefonul asta si am bagat android 4.1.dar dupa ce am bagat androidul bateria se descarca in 1-2 ore..camera nu mai mergea..si multe aplicati nu mai mergea..asa ca l`am dus la reparat si acolo am bagat iarasi androidul 2.3.6... sfatul meu este sa mergi cu el la un service si acolo sa ceris a iiti abge android 4.1 esti mai sigur! big grin

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Trebuie să intri pe Magazin Play şi îl poţi downloada de acolo. După ce s-a instalat, dai restart la telefon iar la pornire te va întreba care sistem de operare îl alegi.

Succes!

| KanekKi explică (pentru Hydrangeaceae):

Nu este acolo ca am mai incercat daca ai putea sa-mi explici in altfel daca stii cum sa-l bag sau un video ceva.

| KanekKi explică (pentru Mihaita_Adrian_1999):

Nu stii cumva cum l-ai bagat? De unde l-ai luat? Ceva acolo? Un video ajutator sau un sfat de la tine concret...