| Pletea_Alex_1994 a întrebat:

Cum reformatez Nokia x6 sau cum fac sa apara melodiile inapoi pe telefon ca am avut 200 de melodii pe el si intr-o zi nu stiu ce s-a intamplat de nu mai mergea fisierul cu melodii am incercat sa intru pe pc sa vad daca sau sters melodiile din telefon si erau tot acolo si am incercat iarasi sa le bag si tot nu le citea va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| DavidGarrett a răspuns:

Pentru resetarea telefonului. cauti in meniu resetare generala, iar pentru formatarea cardului cand e tel conectat la pc prin cablu de date intri in my computer, dai click dreapta pe el (cardul telefonului) si apoi format happy