| anonim_4396 a întrebat:

Cum se dezactiveaza Vodafone VOX (casuta vocala). Fiindca am vrut sa ascult o porcarie de mesaj...nici nu a meritat si acum de fiecare data cand ma suna cineva si nu reusesc sa-i raspund spune ca-i apare casuta vocala....va rog muult de tot!

Răspuns Câştigător
| Anamaxino a răspuns:

Pentru dezactivarea Vodafone Vox, poţi folosi oricare dintre modalităţile de mai jos:
1. tastezi ##002# pe ecranul telefonul tău mobil şi apeşi apoi tasta de apel;
2. apelezi gratuit numărul *266 (apel gratuit) şi urmezi indicaţiile robotului telefonic. funda?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru dezactivarea Vodafone Vox, poţi folosi oricare dintre modalităţile de mai jos:
1. tastezi ##002# pe ecranul telefonul tău mobil şi apeşi apoi tasta de apel;
2. apelezi gratuit numărul *266 (apel gratuit) şi urmezi indicaţiile robotului telefonic.

| raducu1205 a răspuns:

Incearca sa suni la servicii clienti. Funda?

| cosmin47 a răspuns:

##002#