| Zuzumilk26 a întrebat:

Dacă m-am deconectat de pe contul de spotify premium si sterg aplicația imi mai ia aia 5 euro?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da pentru nu ai anulat abonamentul intainte sa te deconectezi. Asa-i? Intra la account si da pe cancel subscription inainte. Sau intra pe cont pe PC si fa acelasi lucru.

| snzpaul a răspuns:

Atât timp cât contul încă este abonat la pachetul premium, îți va trage banii din cont până în momentul în care stopezi abonarea. "Cancel subscription", găsești în meniul de setări.

| Zuzumilk26 explică (pentru snzpaul):

Am anulat

| Dandinelle a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Ai primit confirmarea de anulare? Atunci poti sa nu mai folosesti acel cont, poti sa-ti faci un cont normal, nu premium.

| snzpaul a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Din moment ce ai anulat, nu o să-ți mai ia banii. Nu e necesar să ștergi aplicația, doar că nu o să mai ai acces la premium features.