| Is3ismaojq a întrebat:

Cum îmi sterg contul de spotify?

5 răspunsuri:
| elemonis a răspuns:

Buna.
Te loghezi pe Spotify, dupa jos apare about si apesi pe el. Dupa aceea pe contact us. Dupa pe account, dupa pe i want to close my account permanently si dupa pe close account.

| Is3ismaojq explică (pentru elemonis):

Unde doamne iartă-ma APARE ABOUT CA-L CAUT DE 10 MINUTE

| elemonis a răspuns (pentru Is3ismaojq):

Buna.
In josul paginii.

| elemonis a răspuns (pentru Is3ismaojq):

Daca dai pe acest link https://support.spotify.com/ro-ro/account_help/account_settings/ iti apare inchidere cont?

| milioana a răspuns:

Salut!

La about afli cum iti poti sterge contul, insa acolo scrie ca nu exosta o optiune, ci va trebui sa trimiti un mesaj la suportul lor solicitand acest lucru. Dupa stergere mai poti reactiva contul in 7 zile, dupa care e sters de tot. Va trebui sa creezi unul nou daca ma vrei sa folosesti spotify.