| Florin9Florin9 a întrebat:

Dacă îmi șterg contul de Facebook mai pot folosi aplicația messenger?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Daca iti stergi contul, ti se va sterge si messengerul. Daca iti dezactivezi contul, vei putea folosi messengerul

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Da. Te poti conecta la Facebook Messenger doar cu numarul de telefon.

| Bogdan70001 a răspuns:

Daca ai facut contul de Mess separat de Facebook nu, daca ai Mess-ul conectat prin Facebook, da

| GeorgeIulian20 a răspuns:

Evident că nu! Se șterge tot din messenger până îți reactivezi contul, iar daca iti stergi contul definitivn messenger se va sterge definitiv!

| Niconn a răspuns:

Cred ca da