| anonim_4396 a întrebat:

De cateva ore nu mai pot trimite mesaje la un anumit numar, dar la alte numere da...Am pus SIM-ul in alt telefon dar la fel...PS:Sunt pe Orange.
FUNDA la cel mai bun raspuns...

2 răspunsuri:
| crazytalk a răspuns:

Daca spui ca nu mai poti trimite mesaje decat unui anumit numar inseamna ca problema nu e de la tine ci de la respectivul/respectiva. Vezi daca el/ea poate primi apeluri si mesaje de la altii. Daca nu e clar ca are o problema cu cartela sau cu telefonul.

| Anonymous2899 a răspuns (pentru crazytalk):

Pai acea persoana imi poate trimite mesaje, ma poate suna, si eu o pot suna dar doar mesaje nu ii pot trimite, dar altcineva poate.