| MadalinaMadi28 a întrebat:

De cateva zile un anumit numar nu imi primeste sms-urile.Chestia e ca eu le primesc pe ale lui si pot trimite sms-uri numai ca nu le primeste si asta se intampla numai cu acesta.Alte numere imi primesc mesajele.
Mentionez ca am verificat daca am numarul la blocate, am scos SIM-ul si l-am bagat iar, am sters numarul si l-am bagat iar. Iar acum cand primesc mesaje de la acest numar imi apare numarul desi am trecut contactul in agenda.Care sa fie problema? Stie cineva?

6 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Dar poti sa suni pe numarul acela? Iti vede apelul, puteti vorbi? Daca da, inseamna ca cine are acel numar a schimbat aiurea ceva la setarile de sms, si nu poate primi mesaje de la nimeni, nu doar de la tine! Spune-i sa verifice asta.

| MadalinaMadi28 explică (pentru pufulescu):

Apelurile merg.Problema ca numai de la mine nu primeste mesajele si a verificat la blocate.

| Kyılε a răspuns:

Poate te are el la blocate.

| MadalinaMadi28 explică (pentru Kyılε):

Nu, ca si el a verificat si nu ma are la blocate

| Kyılε a răspuns (pentru MadalinaMadi28):

Cine stie, cred ca oi fi umblat tu la setarile telefonului de nu-ti permite ce nu iti permite. Alta varianta eu nu stiu.

| Zarzu_Ramona_1984 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel si nu stiu ce sa fac