| Emaaanuelll1 a întrebat:

De ce nu mă lasă să descarc aplicații de pe Magazin Play Îmi apare că nu am Internet și am full Când vreau să intru pe Magazin Play zice că serverul Google nu s-a putut conecta De o zii sunt așa cu telefonul. Nu pot să descarc nimic. Vă rog ajutor! Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| fara0nume a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si mi am repornit telefonul si a mers adica nu stiu exact ce i am facut ca sa meargă. Pur si simplu de la un timp nu am mai avut problema cu el. Incearca sa verifici daca esti conectat cu contul de google. Faci asta intrand pe gmail si pe contul tau si te uiti prin setari sa vezi daca e ceva gresit. Mult noroc!

| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! Este pentru ca nu esti conectat la wi-fi! Verifica daca id-ul si parola sunt scrise concret!

| Trickster a răspuns:

Poti face mai multe lucruri: Baga din nou contul google! Da restart!

| Emaaanuelll1 explică (pentru fara0nume):

Am incercat, si tot asa imi apare... Am dat si reset la tf...

| Emaaanuelll1 explică (pentru fara0nume):

Mi-am facut cu es explorer file si root... Mersi oricum