| Dragosshiatat a întrebat:

Am o problema cu contul google. Cand vreau sa intru in YouTube, Magazin Play, Jocuri Play imi cere sa adaug un cont google EXISTENT sau NOU, îi dau pe EXISTENT scriu email-ul si parola, imi zice sa astept si apoi imi spune ca nu s-a putut conecta si ca nu am conexiune la net dar eu am wifi full, am dat reformatare la telsfon si tot asa, ce sa îi fac ca sa meraga.

6 răspunsuri:
| Denisa09Ax a răspuns:

Asa imi face si mie uneori.
Ai dat resetare din fabrica?

| FageAndrei a răspuns:

E cam dubase treaba. Incearca daca merge pe date mobile.

| Dragosshiatat explică (pentru FageAndrei):

Nu merge la fel se intampla.

| dDarrY a răspuns:

Fa-ti altul

| Dragosshiatat explică (pentru dDarrY):

Am incercat dar nu merge, cand scriu numele emile-uli îmi spune ca nu se poate utiliza acel nume su am incarcat zeci de nume si imi zicea la fel