| AndreiRDV a întrebat:

de curand mi-am cumparat SAMSUNG GALAXY ACE, si vreau sa ma ajutati si pe mine sa-mi explicati cum pot sa-mi bag jocuri pe el. ( jocuri gen fruit ninja, Surfer Subway)
P.S. nu am internet sau Wi-Fi prin jurul meu dar am cablu de date USB. Orice sfat este bun. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Iulian0000 a răspuns:

Salut!
Eu am loat jocurile în PC de pe acest site :
http://gallery.mobile9.com/c/samsung-galaxy-ace-s5830-softwares_3413/1/
Apoi am bagat cablul de date si am mutat jocurile din PC in telefon.
Să iei paginile la rând că găsesti Ninja Fruit, Doodle Jump, Angry Birds, etc.
Fundă te rog!