| xGamerZ212 a întrebat:

deci, telefonul meu nu suporta fast charge, eu il incarc cu unul si pe el scrie asa: output

-9v 2am

-5v 2 am

El daca nu suporta puterea fast o ia pe cea standard? (5v 2 am)? Se poate intampla ceva cu telefonul? De incarcat se incarca in 2 ore cam asa. Am mai pus întrebarea dar nu am primit un răspuns concret...

Răspuns Câştigător
| Burcica_Nicu_1982 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Pune-l la încărcat liniștit el își ia doar 5v.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu se intampla breh nimic.

| xGamerZ212 explică (pentru Burcica_Nicu_1982):

In sfârșit un raspuns care nu e pe din afara subiectului. Funda prietene

| Intruder19 a răspuns:

Atat scoate maxim telefonul, nu este nici o problema, telefonul o sa isi ia cat curent are nevoie.

| Burcica_Nicu_1982 a răspuns (pentru Burcica_Nicu_1982):

Mulțumesc frumos