| mihainet a întrebat:

Dintre Samsung galaxy note, iphone 4, Samsung galaxy Nexus si Samsung galaxy ace 2 voi pe ca m-ati sfatui sa-l aleg?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Sa inteleg ca ai in jur de 25 de batrane sa dai pe un telefon? Apple? Samsung? NU! Incearca sa iti faci comanda speciala daca tot vrei sa fi zeu cu un telefon impresionant. Faci comanda in Corea pentru un LG Optimus G.LG-ul asta la ora actuala e Zeus printre telefoane! Daca stai la tara de exemplu Iphone-ul o sa-ti fie aproape nefolositor.Ca sa nu mai spun ca desi are bluetooth in el, aplicatia pentru ca sa folosesti bluetooth trebuie s-o cumperi. Iphone nu este pentru o tara la mana a treia ca a noastra crede-ma.Samsung da, Samsung mai merge, vine de la Japonezi care scot tehnologii tot timpul pentru Europa, Dar Apple, cum vine de la afurisitii de Americani e cu fite.Si nu fite dinalea simple...Bianca Dragusanu gen! In concluzie : orice numai Iphone nu! Intreaba alti utilizatori veterani de Iphone si ai sa te convingi!

Răspuns utilizator avertizat
| iulia0106 a răspuns:

Iphone 4 sau ace 2

| Lea_6822 a răspuns:

Iphone 4 cu siguranta