| PedoBarbie a întrebat:

Ce ai alege între:
Iphone,
HTC one,
Blackberry Curve,
Samsung Galaxy S III 64 GB,
Samsung Galaxy Nexus I9250,
Samsung Galaxy S3,
Nokia 808 PureView,
Samsung Galaxy Note II,
Samsung Galaxy Nexus?

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

S3

| COOLboY a răspuns:

Depinde la ce il folosesti! S3 si Note II sunt foarte bune pentru gaming si pentru fotografiat. Dar bineinteles ca si Nokia 808 PureView e foarte bun la fotografiat, dar sistemul de operare de abia daca are 2-3 aplicatii. Daca vrei sa ai tot timpul ultima versiune de Android atunci iti recomand Galaxy Nexus. Dar daca vrei sa te dai mare, ia-ti iPhone. Daca trimiti tot timpul mesaje, iti recomand BlackBerry Curve. HTC One este o gama de telefoane de la HTC si eu cred ca sunt destul de bune, mai ales One S care are un procesor dual-core de 1, 7 Ghz, care mie mi se pare ceva extraordinar, bineinteles, nu ca S3 sau Note II care au procesoare quad-core. S3 = 1, 4 Ghz si Note II = 1.6 Ghz. Dar normal ca One X este si el extraordinar, este similar cu S3. Depinde oricum de bugetul tau si depinde si la ce folosesti telefonul. Ai grija sa nu iti cumperi un telefon care sa nu-l folosesti la puterea lui maxima.

| GFStep a răspuns:

Lg Optimus G sau Lg Nexus 4.

| GFStep a răspuns:

Prietene, pentru gaming note 2 e mai tare decat s3 chiar daca ii faci oc.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Samsung galaxy note II

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Samsung galaxy s3 sau Samsung galaxy note 2

| razvandinu a răspuns:

Iphone