| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc un telefon Alcatel one touch pop C7 si ma enervează ca toti prietenii imi trimit mesaje cu egal =(. Am încercat sa fac update la android si cand dau sa caute o versiune noua scrie doar "versiunea de soft este depășită" nu apare un buton de download sau ceva. Am încercat si de pe PC cu aplicația mobile upgrade de la Alcatel si aia spune ca softul e la zi. Am un program care poate bloca mesajele, dar vreau chiar dinainte sa fac update. Dacă ma poate ajuta cineva...

Răspuns Câştigător
| anonima3389 a răspuns:

Instaleaza aplicatia de mesaje hangouts si nu o sa se mai inchida tel cand primesti mesaj cu " ="

1 răspuns:
| Sebi_Ionut_1973 a răspuns:

Mersi, o sa fac asta dar, cum fac update?