| sergiustephan a întrebat:

FUNDA! De ziua mea vreau sa-mi cumpar un telefon nou - Nokia lumia 520 -, dar inca nu sunt sigur de alegerea mea. Ce imi mai recomandati?
FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| Rockeritza66 a răspuns:

Salut! Sincera sa fiu chiar e foarte misto telefonul, dar asta nu conteaza, ce conteaza este sa fie bun si sa nu se strice usor! Eu am un LG-T300 de aproape doi ani l-am scapat pe ciment de multe ori l-am trantit dar nu s-a stricat nimic, si in ziua de azi merge foarte bine! Deci cum am spus imporatant nu este aspectul ci calitatea. Sper ca am fost de ajutor! :*

6 răspunsuri:
| TwixT a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine iti iei un SAMSUNG GALAXY S3/S4. sunt niste modele de telefoane foarte foarte bune!

| HartaLumii1966 a răspuns:

Si eu as recomanda sa mergi tot pe modelele Samsung.

| CorneliaC a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere

| johnyxus a răspuns:

Ti-as sugera un LG L7 e foarte bun telefonul si performant, are procesor dual core, android, camera de 8 mp.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimattotall a răspuns:

Ti-as sugera telefoanele de la Samsung: s3 s2 sau altele ( eu am de 2 ani un galaxy mini 2 si im place foarte mult)