| Dragossm a întrebat:

Care telefon mi-l recomandati sa il cumpar?
Nokia Lumia 520 sau Htc Desire 210

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş alege Nokia Lumia 520 - vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......4phnjn.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu iti sugerez sa alegi Nokia Lumia 520

| Jipa95 a răspuns:

Mergi pe lumia. OS bine optimizat, cap/memorie ram ok, display acceptabil.

| Treistariustar a răspuns:

Nokia lumia 520 este mai bun l-as alege din mai multe puncte de vedere http://bit.ly/1tNVQtM

| andreirobert15 a răspuns:

Eu zic ca lumia e mai bun pe langa desire!
E mai bun windows decat un android la bani astia!

| RevaReva a răspuns:

Mai bun este Htc Desire 210. O prietena are Nokia Lumia 520 si nu este chiar atat de bun. Sa notam faptul ca es a trebuit sa-si sparga carcasa la Nokia ca sa poata sa-si introduca cartela, iar batelria este lipita de tel. Nu poti sa o scoti.
Deci recomand HTC.
Funda? laughing