| ciprikutz123 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un Samsung Galaxy s3.Cand descarc o aplicatie si vreau sa o instalez scrie:instalare blocata pentru securitatea telefonului blocheaza instalarea aplicatiilor obtinute din surse necunoscute.Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Intri la setari-->securitate iar apoi bifezi unde scrie surse necunoscute si iti va aparea un mesaj de genul "telefonul tau va fi mai vulnerabil, bla bla, etc."dai ok si gata, te duci la aplicatie si o instalezi! Numai bine.

2 răspunsuri:
| ciprikutz123 explică (pentru AliLina2):

Ms mult frate!

| AliLina2 a răspuns:

Nu ai pentru ce frate!