| dudulina17 a întrebat:

.de ce pe tableta cand vreau sa descarc jocuri imi da aplicatie blocata si zice ceva de securitatea tabletei? de ce nu merge?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca jocurile erau virusate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

Incearca sa descarci din alta parte...Virusiii!

pa-pa

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Nu e nici un virus! aplicatiile trebuiesc semnate, s-au sa iti hackeresti tableta. nu stiu cum sa ma fac inteles. semnarea aplicatiiilor e un fel de licenta cum e la unele programe. toate dispozitivele care folosesc un sistem de operare android sau simbyan daca nu sunt aplicatiile semnate pentru ele nu vor merge

| NoWomenNoRules a răspuns:

S`ar putea ca acele fisiere sa contina virusi asa ca mai bine descarca de pe googleplay