| remuskrem a întrebat:

Salut tpu.Imi puteti spune si mie niste telefoane mai performante pentru ca vreau unu si nu m-am hotarat. Bine in afara de Samsung galaxy s3 s4 si iphone 3 4 5

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Sonny xperia acro s e foarte bun, e rezistent la apa si are camera de 12mp...mai sunt bune si cele de la HTC sau Nokia(sunt facute din materiale mai rezistente si au sistem de operare windows-uita-te la gama lumia).

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

HTC one S uite aici mai multe informatii (nu te uita la pret ca nu este relevant)
http://www.emag.ro/......E646NBBBM/

| Flavyw111 a răspuns:

Galaxy Ace 2- e FOARTE BUN şi rulează jocurile FOARTE bine, dar depinde de joc. Este 1000lei dacă îl iei de la eMag.