| AncaAP a întrebat:

Hi, TPU! :*
De cateva zile tot caut un telefon care sa ma multumeasca... am un iPhone 4 de vreo 3 ani si vreau sa-l schimb, mai mult cu un Samsung decat Nokia sau altele.
M-am tot gandit la Samsung Galaxy Note 3, deoarece vreau sa fie cat mai mare dar nu chiar tableta. vreau sa pot vedea filme si seriale pe el...
Imi puteti spune alte telefoane Samsung care sa se potriveasca cu ce am spus... de preferat sa fie si pe culoarea alb happy
Funda :*

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Samsung...ma faci sa rad, iti recomand LG G3 sau G Pro 2

Răspuns utilizator avertizat
| Roki_2754 a răspuns:

Samsung galaxy alpha (nu stiu daca aparut deja), dar se spune ca foarte bun. Sper ca te.am ajutat.