| Muci99 a întrebat:

imi puteti spune si mie reducere primesti pentru un telefon nou la reinoirea unui abonment de 6 euro?! dau funda.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca spuneai si la ce retea de telefonie era mai bine.Nu ai reducere prea mare.Mai ales daca iei si un telefon cu pretentii.Indiferent de retea.

| navinia a răspuns:

Poate iti va ajuta acest site: www.resigilate.ro/telefoane_mobile.html. sau daca nu www.orange.ro/lichidare-stoc/ sper ca te-am ajutat. funda?

| MisterBoboc a răspuns:

Salut! Depinde de ce firma la care te—ai abonat! La Orange si Vodafone...La abonamentul de 6 euro nu ai reduceri mari!