| Antonyo99 a întrebat:

La iphone 4 pot folosi aceeas cartela (frog) pe care o am la vechiul telefon?

4 răspunsuri:
| GiuliaGiuly a răspuns:

Deci eu am iphone 4, inainte de a baga cartela de la vechiul telefon...trebuie taiata ..ca sa intre.big grinte poti duce la Orange sau de unde ai cartelabig grin

| nycu98 a răspuns:

Da funda?

| freedeeejayradu a răspuns:

La iphone 4 trebuie micro sim. daca ai dinaia poti sa folosesti, daca ii cartele normala poti sa o tai cu ceva. uite-te aici http://www.youtube.com/watch?v=j6T1Mygucak

| kanfura a răspuns:

Merge orice tip de cartela ma Funda?