| Sergiu44227 a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar un telefon si vreau sa imi dati idei. Vreau ceva de pana la 13.000 lei.Sa fie bun si sa pot trage de el cel putin 2-3 ani.Eu m-a gandeam la Nexus 5 sau la OnePlus One sau S3.Dar fiecare are ceva ce nu imi place:Nexus 5 are butoanele de soft pe ecran.One Plus cred ca nu o sa tina mult iar S3 prea putin Ram. Daca aveti idei da-timi!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| omulpaiangan a răspuns:

Iti iei ce telefon vrea sufletelul tau cu 130 milioane laughing

| bogdannel21 a răspuns:

Pai cred ca ai gresit suma, oricum eu iti recomand Nexus 5, are cel mai curat android, daca as putea spune asa plus ca are si specificatii de varf.

| Radu_Florin_Cheran_1996 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 Mini, Nokia Lumia 625, Allview X2 Soul