| danutza2492 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon cu touchscreen cu pretul pana in 650 lei. Ma gandeam la un Nokia 5230. merita? aveti alte idei? funda :X

Răspuns Câştigător
| Aℓex a răspuns:

Poti lua un Samsung Corbylove struck (il am si eu si iti garantez ca e bun)winking sau un Samsung Mini...toate sunt bune si Nokia 5230! dai funda?

3 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Mai strangi 100 de lei si iti cumperi Nokia c5-03 e mai bun

| Aℓex a răspuns:

Hei! mersi deci pana la urma ce iti iei?

| ElvisTare a răspuns:

Da Nokia 5230 e fff bun! Uite eu imi iau Nokia n8 dar este 2100 Lei nai tu atat daca zici ca ai 650 lei! Dar este bun 5230