| StefyTn99 a întrebat:

Mi-a venit costul suplimentar de 199 euro la Vodafone. Am cerut un desfasurator si l-am primit la internet. Poate sa imi trimita un desfasurator si la site-urile pe care le-am accesat?

3 răspunsuri:
| ITvladutu a răspuns:

Da, eu cred ca se poate, adica e bazat pe ip-ul telefonului si aparatele lor.

| LIN2010 a răspuns:

Sigur ca da, toate accesarile raman inregistrate intr-un istoric, tocmai pentru astfel de cazuri (dar nu numai), deci poti solicita si aceasta lista. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu te fi prins intr-un joc concurs chiar la vodafone.Sa primesti sms-uri de la ei cu cost de circa 1 euro sau poate 2 euro.Asa am patit eu, rpimeam mesaje sa raspund la niste intrebari, ambele mesaje adica si primite si trimise platite din buzunarul meu.Am fost la ei cu factura si mi-au zis ca sunt intr-un concurs, mi-au dat un numar scurt la care sa trimit mesaj cu "stop", pentru a iesi din concurs.Verifica factura sau du-te laei si intreaba despre ce este vorba, Fii insistent, deoarece ei ascund asta. Vezi in factura la servicii cat ai.