| Udrescu_Gheorghe_1998 a întrebat:

mi-am comandat un telefon de la emag.Acolo scria stoc limitat.Ma intereseaza in cate zile imi ajunge daca stie cineva.Sau aproximativ.Am facut comanda astazi (sambata).

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Ti-am mai spus,il vei primi marti.
Indiferent cand ai facut comanda,astazi (astazi este duminica),sau ieri,telefonul il vei primi marti.
Sambata dupa amiaza nu lucreaza, duminica nu lucreaza nici cei de la Emag nici firmele de curierat, deci maine(maine este luni) coletul va fi predat curierului si marti il vei primi.
Vezi ca factura o vei descarca de la ei de pe site, te loghezi si dai la ''comenzile mele'', vezi tu pe acolo.
La telefoane garantia este in pachet. Daca nu, o vei descarca tot de acolo.

4 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Intr-e 24 si 48 de ore

| alinaalin955 a răspuns:

Am vrut sa spun garantia este in pachet.
Am modificat dar dureaza ceva pana se schimba.

| FumulTigarii a răspuns:

Si eu mi-am luat un telefon de pe eMAG, tot in stoc limitat si a venit in 2 zilehappy

| Epure_Alexandru_Florin_1996 a răspuns:

Luni ajunge happy