| sPriT3SiCoL4 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Nokia lumia 610 merge foarte bine,dar de ce nu pot suna? imi zice apelare esuata si mai multe chestii,si am cartela nu e nici expirata si e noua are euro pe ea, va rog ajutati-ma dau funda!

4 răspunsuri:
| alinush21 a răspuns:

Inchide si redeschide telefonul.E posibil probleme de retea!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
E posibil să nu fii în aria de acoperire a reţelei. Sună la serviciul clienţilor pentru mai multe informaţii sau mergi la un magazin specializat Orange, Vodafone sau Cosmote.
Pa-pa.

| Twiff a răspuns:

Incearca sa suni alt numar sau poate telefonul e codat doar pentru o anume retea.

| davidtm a răspuns:

Incearca sa faci chesti asta:
http://www.youtube.com/watch?v=cFL27E-aNaY