| MădălinaDaniela20 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un telefon Nokia Lumia 610....am apasat pe ceva din greseala si nu mai suna...adica nu mai suna deloc..nu imi apare nici persoana care suna. volumul e dat la maxim (30) va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Freddie23 a răspuns:

Cred ca ai setat profilul Airplane... fara semnal!

| MădălinaDaniela20 explică (pentru Freddie23):

Si cum il fac?

| Freddie23 a răspuns (pentru MădălinaDaniela20):

Cred ca trebuie sa cauti la profile si sa setezi pe orice altceva! Nu stiu sa-ti spun calea exacta!

| MădălinaDaniela20 explică (pentru Freddie23):

Multumesc oricum pentru raspunsul tau.L-am facut...se pare ca era redirectionat sau ceva de genul...happy