| gmxromania78 a întrebat:

Un telefon Nokia Lumia 520, cartela Orange cand sun un număr, zice că n-am credit, dar am, iar daca pun inaintea numarului acelasi #31# merge sa sun... Care e problema?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa verifici cartela SIM in alt telefon si daca de pe acest telefon poti efectua apeluri, atunci poti incerca o revenire la setarile din fabrica pe telefonul tau pe care il folosesti in mod uzual.
O zi buna,
Orange Helpers

| gmxromania78 explică (pentru OrangeHelper):

Am observat ca orice cartela introduc tot asa imi face, zice ca n-am credit dar am, cum pun #31# merge. Cred ca o sa resetez telefonul. Multumesc Orange de ajutor.

1 răspuns: