| Oprea_Marius_Vinicius_1994 a întrebat:

Buna am cumparat si eu un Nokia lumia 610 si, am incercat sa trimit muzica de pe un alt telefon prin bluetooth sau poze de pe iel ni nu imi merge imi tot zice ca nu este compatibil va rag sa imi spuneti ce sa fac.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Are cumva Wingoz phone pe el?

| darrio2007 a răspuns:

De pe ce telefon ai incercat sa trimiti?

| CristinaForTPU a răspuns:

Poate vin din cauza la telefon! ca la iphone.
Daca ai iphone nu poti trimite poze pe alt telefon.tongue
Bafta
Fundita?puppy dog eyes

| Kosmin19 a răspuns (pentru CristinaForTPU):

Tanti tu postezi pentru funda?happy

| CristinaForTPU a răspuns (pentru Kosmin19):

Scuzebig grin dar sunt noua si vreau multe funde. nu eu postez sa va ajut pe voi la intrebari

| valentin0cibotaru a răspuns:

De pe windows phone nu poti trimite fisiere pe bluetooh sau sa primesti, trebuie sa instalezi programa zune PC in calculator si de pe el sa incarci ce muzica vrei pe el.