| xCodry a întrebat:

happy. Mi am luat de curand un Orange Nivo, la inceput a imi mergea sa descarc de pe Google Play dar acum imi apare ca Se Descarca dar nu se intampla nimic. Mentionez ca am router Huawei HG655b, de pe accest router folosesc Wlan. La inceput mergea perfect big grin dar acum nu mai pot descarca straight face in rest pe youtube, facebook, mess pot intra fara nici o problema happy va rog ajutati-ma happy. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| IamPharell a răspuns:

Te-ai intrebat daca ai destula memorie in telefon pentru celelalte aplicatii pe care vrei sa le descarci?