| AlexBoy88 a întrebat:

Mi-am luat si eu un iPhone 5 si as vrea sa aud si parerea celor care au si ei iphone 5.
Deci ce parere aveti despre telefon? Este bun?

5 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Pai. Am un Iphone 4. Imi place cum merge, dar sincer sa fiu am ajuns la concluzia ca mai bine mi-as fi luat un HTC sau un Samsung. In fine, eu cred ca de Iphone e "doar sigla".

| yooleonard a răspuns (pentru dryft3r):

Ai mare dreptate, eu am HTC One si e super tare, se dovedeste prin faptul ca a iesit telefonul anului in 2013 big grin

| stlucian a răspuns:

Sincer optam pentru Samsung S4.

http://www.trustedreviews.com/opinions/samsung-galaxy-s4-vs-iphone-5

Oricum e bun in comparatie cu altele.Sa-l folosesti sanatos si mult :-bd

| LTAA a răspuns:

Îți cumperi un telefon (dai bani mulți pe el, culmea), apoi te întrebi dacă e bun, dacă merită banii... ești sănătos la cap?

| AlexBoy88 explică (pentru LTAA):

Ma, eu am vrut sa vad si parerea voastra despre acest telefon.
Nu intelege gresit!