| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu....pai am o problema pana acum imi mergeau melodiile pe telefon de pe card tot ok. dar acum 1 sapt am formatat cardul si cand imi pun melodii pe el si deschid melodiile de pe telefon imi da eroare, nu stiu de ce pana acum mergea ce credeti? am incercat si cu cititor de card si cu cablu de date

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Salut.Incearca sa formatezi cardul in cititorul de card pe pc, incearca sa suflii in lacasul unde intra cardul, sterge cu ceva alcool cardul pus pe vata sau poate din greseala a suferit socuri si s-a dezintegrat ceva in el. Poate ai ceva in telefon eroare si nu-l citeste cardul.Incearca sa vezi daca iti citeste cardul pe alt telefon.Numai prin tatonare poti vedea, dar in primul rand iti recomand sa il bagi in alt telefon, sa vezi daca-l citeste respectivul telefon.ciao